Pitbull został przyłapany z kotem. Właścicielka nagrała zawstydzonego psa

Pitbull uchodzi wśród psów za niezłomnego twardziela, który nie boi się niczego. W rzeczywistości te groźnie wyglądające psiaki to wrażliwe olbrzymy, które uwielbiają czułości i pieszczoty. Ten uroczy pitbull, srebrzysta suczka została przyłapana przez właścicielkę w sytuacji, która bardzo ją zawstydziła!

Pitbulle muszą bez przerwy oczyszczać się z zarzutów o bycie agresywnymi. Wiele osób boi się potężnie zbudowanych psiaków, wokół których narosło wiele mitów. Te urocze olbrzymy wcale nie są z natury agresywne - to czułe psiaki, które tak, jak każda inna rasa potrzebują dużo opieki i miłości. Widać, że suczka z nagrania otrzymuje jej mnóstwo i jest naprawdę uroczym zwierzakiem!

Pies i kot

Kiedy pani przyłapała swojego psa z kotem, suczka nie mogła zapanować nad wstydem. Kobieta nagrywała sielankową scenkę, ale nie spodziewała się uchwycić takiego momentu na filmie! Jak się okazało, również pies był nieprzygotowany na tę ewentualność.

Na nagraniu widzimy zupełnie zwyczajną sytuację - na kanapie siedzi zajęte zabawą dziecko, a pośrodku salonu spotykają się pies i kot. Każdy z nas ma w głowie obraz wiecznie skłóconych tych dwóch gatunków, jednak powoli zaczynamy myśleć, że nie ma on nic wspólnego z rzeczywistością. Wystarczy zobaczyć, jak te zwierzaki zachowują się w stosunku do siebie!

Rudy kot spokojnie podchodzi do psa i zaczyna go obwąchiwać. Pitbull także wącha kota, a po chwili mruczek zaczyna się o niego czule ocierać. Urocza suczka wcale nie protestuje, a po chwili sama odwzajemnia miły gest kota! Kiedy po krótkiej wymianie czułości mruczek odchodzi, psina orientuje się jednak, co się właśnie wydarzyło.

Pitbull przyłapany z kotem na wideo

Gdy pitbull podnosi wzrok, zauważa, że ten przyjacielski gest wcale nie pozostał niezauważony. Kiedy już chce niepostrzeżenie odejść z miejsca zdarzenia, szybko orientuje się, że przez cały czas patrzyła na niego jego pani - w dodatku z kamerą!

Zawstydzona suczka zerka na panią spode łba, jakby nie chciała zdradzić, że przyjacielska wymiana uczuć z domowym kotem sprawiła jej przyjemność. W końcu jest twardym, groźnym psem! Jednak kiedy właścicielka zaczyna się śmiać z tej uroczej interakcji, suczka postanawia zapomnieć o wstydzie i podbiega do pani, żeby dać się pogłaskać. Chyba będzie musiała szybko podreperować swoją psią reputację niewinnym podgryzieniem buta czy nabałaganieniem w salonie!

ZOBACZ WIDEO: