Pies był tak głodny, że jadł swój koc – gdy przybyli ratownicy zwierząt, ledwo mógł unieść głowę

Na początku tego roku w Cocoa na Florydzie znaleziono wychudzonego psa, który ważył około 13 kilogramów.

Ten biedny pies imieniem Daisy przeżył straszne chwile ze swoim poprzednim właścicielem. Pracownicy schroniska byli zszokowani, widząc go po raz pierwszy.

„Najwyraźniej pies nie dostawał jedzenia. Był tak głodny, że ​​zjadł fragmenty koca tylko po to, by czymś się zapełnić – powiedział pracownik schroniska dla stacji WESH 2.

Taki pies jak ten w wieku dwóch lat powinien ważyć około dwa razy więcej.

Wyraźnie było widać, że psa zaniedbano. To w jak w złym był stanie można było zobaczyć, w chwili gdy został znaleziony.

Pies Daisy wyglądał praktycznie jak skóra i kości. Według personelu schroniska miał trudności nawet z tym, by podnieść głowę.

Tak się nie traktuje zwierząt!

„To okropne widzieć zwierzę w takim stanie … Pies mógł tylko lekko unieść głowę i pomachać ogonem. Ten widok łamał serce” – powiedział pracownik schroniska dla zwierząt.

Na szczęście ten pies rasy labrador znalazł się w porę we właściwym miejscu. Schronisko Brevard Humane Society zapewnia opiekę wszystkim zwierzętom, które się tam pojawią.

Każdy, kto nie ma możliwości, by zaopiekować się psem, zawsze może zwrócić się o pomoc do schroniska dla zwierząt. Nie powinno się to kończyć, tak jak w przypadku Daisy. Pies był zdany tylko sam na siebie, bo właściciel nie mógł lub nie chciał się nim zająć. To jest po prostu okropne!

Nie udało nam się pozyskać żadnych nowych informacji na temat tego kochanego psa. Jednak po tym, jak go znaleziono, pracownicy schroniska dla zwierząt ustalili, że zostanie u nich dopóki dojdzie do siebie. Dopiero później miał przyjść czas na nowy dom, który miał być bardzo uważnie dobrany. Ten pies w przyszłości zasługuje tylko na to, co najlepsze. Biedna Daisy! Tak dobrze wiemy czego Ci potrzeba.

Poniżej można zobaczyć wzruszające nagranie: