Mężczyzna ma nietypowy sposób transportu swojego 34-kilogramowego psa. Wierzyć się nie chce

Mężczyzna jest związany ze swoim psem naprawdę blisko. To niesamowite, ile przygód razem przeżywają. Kiedy w życiu Andrew Laske pojawił się puchaty psiak o imieniu Benji, nie mógł się spodziewać tego, jak wyjątkowa będzie ich przyjaźń.

Mężczyzna podejmuje się ze swoim czworonożnym przyjacielem najróżniejszych aktywności. Jednak na ludziach szczególne wrażenie robi jego sposób na przemieszczanie się z 34-kilogramowym psem. Wideo z udziałem tej uroczej dwójki stało się tak popularne, że ich sława błyskawicznie poszybowała na sam szczyt!

Mężczyzna i niezwykły pies

Benji trafił do Andrew jako szczeniak. Mieszanka bernardyna i pudla cechuje się wyjątkowo uroczym wyglądem - duży psiak jest wyjątkowo puchaty i do złudzenia przypomina przytulankę albo Muppeta! Uroczy kudłacz to też pies terapeuta. Pomaga swojemu właścicielowi w trudnych chwilach i jest jego najlepszym przyjacielem. Dlatego Andrew chciał się jakoś odwdzięczyć psu za pomoc, którą od niego otrzymuje. O wszystkim zadecydował przypadek.

Gdy Benji był mały, jego właściciel, fan sportu i pieszych wędrówek, pokazał mu, jak działa bieżnia. Szczeniakowi od razu się to spodobało. Kiedy miał 6 miesięcy, zaczął towarzyszyć swojemu panu w jeździe na rolkach. Później doszły do tego długie, piesze wędrówki.

Mężczyzna był przeszczęśliwy, że może robić wszystkie rzeczy, które kocha, w towarzystwie puchatego olbrzyma. Razem jeździli na wycieczki, grali w koszykówkę i każdą wolną chwilę spędzali na dobrej zabawie i wspólnych aktywnościach.

Jednak to nie cudowne życie właściciela i psa tak zainteresowało cały świat. Całą historię ich przyjaźni poznaliśmy, dopiero gdy do sieci trafiło wideo, na którym widać jak mężczyzna jedzie na rolkach... ze swoim 34-kilogramowym psem na plecach.

Niesamowite wideo z psem

Film zrobił absolutną furorę w sieci. Jak to się stało, że olbrzym spokojnie siedzi w plecaku właściciela i z radością podróżuje razem z nim? Jak każda inna aktywność, dla Benjiego jest to po prostu kolejna przygoda z jego najlepszym przyjacielem.

- Uwielbiał to od początku. Zaczynaliśmy z mojego mieszkania w dolnej dzielnicy Queen Anne, do diabelskiego młynu i z powrotem. Zwykle zatrzymywałem się gdzieś po drodze na piwo w cenie happy hour! Nie jeździmy zbyt daleko, ponieważ Benji waży około 75 funtów [34 kg], ale uwielbia każdą sekundę naszych wycieczek - powiedział właściciel w rozmowie z Daily Star.

Widzimy, że z czasem mężczyzna zaczął zabierać psa nie tylko na wrotki - Benji miał także okazję siedzieć na plecach pana podczas jazdy na nartach czy zabawy na motorówce.

Mężczyzna ma nadzieję, że jego ukochany pies będzie mu towarzyszył we wszystkich aktywnościach jak najdłużej. To jego najlepszy przyjaciel, z którym przeżywa naprawdę wspaniałe chwile. Plecak ma być rozwiązaniem na moment, w którym zwierzak zacznie robić się wolniejszy, choć Andrew wyraża nadzieję, że nigdy się tak nie stanie.

Nieważne, jak stary będzie Benji, nadal będzie robił ze mną te wszystkie wspaniałe rzeczy. Nie obchodzi mnie, że będę musiał wszędzie nosić 34-kilogramowego psa na plecach. Chcę, żeby mógł doświadczać jak najwięcej przez całe życie! - mówi Andrew w rozmowie z The Dodo.

Trzeba przyznać, że łezka się w oku kręci na widok tego, jak cudowne życie wiedzie ten duet. Zobaczcie koniecznie, jak Andrew przemieszcza się z psem na plecach poniżej.

ZOBACZ WIDEO: